(0 item) - €0,00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

Noteikumi & nosacījumi

Kā pasūtīt

1. Atlasiet preces un nepieciešamo daudzumu un klikšķiniet uz „Pievienot grozam“.
2. Pārskatiet preču grozu un pārliecinieties, ka visi preces parametri, piemēram, izmērs un krāsa, atbilst jūsu vajadzībām, tad klikšķiniet uz „Maksāt“. Kupona kodu varēsiet ievadīt pirms pasūtījuma apstiprināšanas.
3. Varat veikt preces apmaksu kā viesis vai pierakstoties savā internetveikala lietotāja kontā. Ja esat jauns klients, jums vajadzēs ievadīt e-pasta adresi, izvēlēties paroli un ievadīt personiskos datus. Neatklājiet nevienam savu paroli, jo ar jūsu e-pasta adresi un paroli var piekļūt jūsu lietotāja kontam. Kad esat izveidojuši savu lietotāja kontu, tiksiet novirzīts uz lapu, kurā jāapstiprina informācija par piegādi; tur varēsiet izvēlēties piegādes veidu un mainīt piegādes un/vai rēķina adreses.
4. Tad tiksiet novirzīti uz drošo maksājumu vietni, kur varēsiet izvēlēties maksājuma veidu un pabeigt pasūtījumu. Kad mēs saņemsim jūsu pasūtījumu, nosūtīsim jums automatizētu paziņojumu ar pasūtījuma apstiprinājumu uz jūsu norādīto e-pastu.
Apstiprinot pasūtījumu, jūs piekrītat, ka jūsu sniegtā informācija ir precīza un pilnīga. Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, ka mēs esam saņēmuši jūsu pasūtījumu – šis e-pasts ir tikai fakta apstiprinājums, tas nenozīmē, ka pasūtījums tiks izpildīts. Pasūtījuma izpildi mēs apstiprināsim, nosūtot jums apliecinājumu, ka pasūtījums ir nodots piegādei.
Ja mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu, mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu un atmaksāsim visu samaksāto naudu. Mēs darīsim visu, lai piegādātu jums preces, ko jūs esat pasūtījuši.

Mūsu preces un cenu veidošanas politika

Preču galveno parametru apraksts ir atrodams tīmekļa vietnes produktu lapās.
Cenas par precēm internetveikalā parādās produktu lapās un ietver visus Lietuvas nodokļus.
Cenas un piedāvājumi var mainīties un var būt pieejami tikai ierobežotā laika periodā. Visas cenas un piedāvājumi ir ierobežotā skaitā, un preču pārdevējs var tās atsaukt vai grozīt pēc saviem ieskatiem.
Internetveikalā ir liels daudzums preču, tāpēc iespējams, ka neskatoties uz mūsu pūlēm, dažām precēm tīmekļa vietnē var būt nepareiza cena. Ja jūsu pasūtīto preču cenā atklāsim kļūdu, informēsim jūs, cik ātri vien iespējams. Mēs neuzņemamies atbildību izpildīt produkta pasūtījumu, kuram tīmekļa vietnē ir norādīta nepareiza cena. Šādā gadījumā mēs jūs informēsim, ka nevaram izpildīt jūsu pasūtījumu, un dosim jums iespēju vēlreiz apstiprināt jūsu pasūtījumu ar pareizo cenu vai atsaukt to.

Maksājumu metodes

Pieejamās maksājuma metodes ir atkarīgas no pircēja norēķinu adreses.
Pircēji Latvijā var maksāt par preci, izmantojot PayPal sistēmu. Mēs pieņemam arī tiešos bankas pārskaitījumus EUR valūtā.
Pircēji no Latvijas papildus vēl var izmantot maksājumus caur elektroniskajām banku sistēmām, ko piedāvā pazīstamākās bankas valstī.
Mēs jums nosūtīsim e-pasta paziņojumu, apstiprinot maksājuma saņemšanu.

Piegāde

Piegādājam preci uz jebkuru vietu pasaulē.
Preces tiks izsūtītas vienas darba dienas laikā pēc tam, kad būsim saņēmuši maksājumu un apstiprinājuši jūsu pasūtījumu.
Pasūtījumi ar precēm, kuras kādu īpašu iemeslu dēļ tiek izsūtītas 2 darba dienu laikā, tiks izsūtīti 2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.
Mēs nosūtīsim pircējiem e-pastu pēc paciņas izsūtīšanas.
Vairāk informācijas par piegādi - šeit.

Preču atgriešanas politika

Jūs varat atcelt savu pasūtījumu 15 (piecpadsmit) dienu laikā, skaitot no preces saņemšanas dienas. Mēs atmaksāsim summu par precēm pilnībā, bet piegādes izmaksas tiks atmaksātas vienīgi tādā gadījumā, ja atpakaļsūtītā prece bijusi ar defektiem vai nepareizi nosūtīta. Pasūtījuma atsaukšanas gadījumā jums pašiem jāsedz preces piegādes izmaksas. Ja jums pienākas naudas atmaksa, mēs pārskaitīsim naudu, cik ātri vien iespējams, bet jebkurā gadījumā 10 (desmit) dienu laikā pēc atpakaļsūtīto preču saņemšanas.
TLai atsauktu pasūtījumu, jums jāatsūta mums paziņojums uz e-pastu. Pēc iespējas ātrāk atsūtiet atpakaļ arī saņemtās preces. Precēm nav obligāti nepieciešams oriģinālais iepakojums, tomēr tām jābūt labā pārdodamā stāvoklī un nelietotām, un jūs paši uzņemtaties atpakaļsūtīšanas izmaksas un risku.
Jums ir juridisks pienākums pienācīgi rūpēties par precēm, kamēr tās atrodas jūsu valdījumā. Ja to neizpildāt, mums var būt tiesības vērsties pie jums pēc kompensācijas. Tass attiecas uz visām precēm, kas tiek atpakaļsūtītas. Mūsu preču atgriešanas politika neskar jūsu tiesības, kas noteiktas normatīvajos aktos.
Ja jūs sūtāt atpakaļ preci, kurai esat konstatējuši defektu, mēs veiksim atpakaļ saņemto preču ekspertīzi un nosūtīsim jums paziņojumu par naudas atmaksu e-pastā pieņemamā laika periodā.
Ja jums pienākas naudas atmaksa, mēs pārskaitīsim naudu, izmantojot to pašu metodi, ko esat izmantojuši, veicot maksu par savu pirkumu.

Sūdzības

Jebkādus komentārus mēs uztveram ļoti nopietni, un mūsu mērķis ir atrisināt problēmas, cik vien ātri un efektīvi iespējams. Par problēmām attiecībā uz internetveikalā veiktajiem pasūtījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā. Lai palīdzētu mums atrisināt jūsu problēmu, lūdzu, norādiet visu iespējamo informāciju, jūsu pasūtījuma numuru un kontaktinformāciju.
Jūs varat nosūtīt jautājumu/sūdzību par preci vai pakalpojumu, kas iegādāts mūsu interneta veikalā, aizpildot pieteikuma formu SIT platformā (Strīdu izšķiršana tiešsaistē) http://ec.europa.eu/odr/.

Informācijas precizitāte

Mēs daudz laika un pūļu veltām tam, lai aprakstītu un nofotografētu produktus, ko pārdodam, izmantojot ražotāja tīmekļa vietnes, katalogus, mūsu pašu veidotās fotogrāfijas un bieži vien arī mūsu pašu veidotus produktu aprakstus. Kaut arī mēs cenšamies, lai visi attēli un apraksti būtu 100% precīzi, kļūdas mēdz gadīties, tāpēc lūdzam mums paziņot, ja ieraugāt vai izlasāt kaut ko, kas ir nepareizi. Ja būsiet nopirkuši kaut ko, balstoties uz tīmekļa vietnē publicēto attēlu vai aprakstu, kas izrādīsies nepareizi, mēs labprāt jums šo preci apmainīsim vai atmaksāsim samaksāto naudu.

Intelektuālo īpašumtiesību aizsardzība

Ja mūsu tīmekļa vietnes lappušu saturā nav norādīts citādi, visas intelektuālā īpašuma tiesības un/vai licences pieder uzņēmumam Silver Dream UAB vai tiek izmantotas ar īpašnieka atļauju. Mūsu tīmekļa vietnē publicētā informācija ir domāta vienīgi aplūkošanai. Tīmekļa vietnes saturu ir aizliegts kopēt, reproducēt, pārveidot, lejuplādēt vai izmantot jebkādā citā formā bez iepriekšējas rakstiskas atļaujas.

Datu aizsardzība un privātums

Jebkura personīgā informācija, ko jūs mums sniedzat un pēc kuras jūs var identificēt, tiek glabāta droši un konfidenciāli, tā tiek apstrādāta godīgi un likumā noteiktajos ietvaros saskaņā ar šo privātuma politiku.
Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs varam ievākt noteiktu personisko informāciju, kas ir nepieciešama, lai izveidotu jūsu lietotāja kontu, rēķina izrakstīšanas nolūkos, kā arī lai piegādātu jums preci un atbildētu uz jūsu jautājumiem. Mēs šo informāciju paturam tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, naudas atgriešanas pieprasījumu, atbildētu uz sūdzībām vai komentāriem vai sniegtu jums informāciju reklāmas nolūkos, uz ko esat parakstījušies.
Parasti mums nav pieejas jūsu finanšu informācijai, kas droši tiek nodota tieši maksājumu apstrādes institūcijām un tām, kas apstrādā šos maksājumus pēc mūsu norādījumiem.
Kad jūs reģistrējat savus datus mūsu vietnē, jums tiek dota iespēja parakstīties uz reklāmas un īpašo piedāvājumu sūtījumiem nākotnē. Jūs varat atteikties no tiem jebkurā laikā, atzīmējot savu izvēli jūsu lietotāja konta iestatījumos.
Tīmekļa vietne var atpazīt iepriekšējos apmeklētājus, izmantojot sīkdatnes. Sīkdatnes personalizē jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu, lai tas atbilstu jūsu individuālajām vēlmēm. Kad jūs mums sniedzat savu personisko informāciju, jūs akceptējat risku, kas saistīts ar Interneta lietošanu, un piekrītat, ka mēs apstrādājam jūsu sniegto personisko informāciju saskaņā ar šo politiku; mēs neuzņemamies nekādu atbildību par iespējamiem informācijas zudumiem, ja vien neesam pārkāpuši mūsu rūpības pienākumu.

Tīmekļa vietnes izmantošana un mūsu atbildības ierobežojumi

Silver Dream UAB, tīmekļa vietnes pārvaldītājs, nenes atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, to skaitā, bet ne tikai naudas, tiešiem, netiešiem vai pastarpinātiem zaudējumiem, datu, ienākumu vai peļņas zaudējumiem, kā arī īpašuma zaudējumiem vai bojājumiem un trešo pušu prasībām, kas tieši vai netieši izriet no mūsu tīmekļa vietnes lietošanas.
Ja mēs esam pārkāpuši šos Noteikumus un nosacījumus, mēs uzņemamies atbildību jūsu priekšā tikai preču pirkuma vērtības apjomā un par tādiem pierādāmiem zaudējumiem, kuri ir jums radušies tādēļ, ka mēs esam pārkāpuši šos Noteikumus un nosacījumus (kas izriet no līguma, nelikumīgām darbībām (ieskaitot nolaidību), likumā noteikto u.c. pienākumu pārkāpumiem), un kas ir šādu pārkāpumu paredzamās sekas. Mēs nenesam atbildību par zaudējumiem, kuri cēlušies tādēļ, ka esam pārkāpuši šos Noteikumus un nosacījumus, un kas ietilpst kādā no šīm kategorijām: ienākumu vai ieņēmumu zaudējums, biznesa zaudējums, peļņas zaudējums, paredzēto ietaupījumu zaudējums vai datu zaudējums.
Nekas šajos Noteikumos un nosacījumos nav paredzēts tāds, kas ietekmē jūsu likumiskās tiesības.

Izmaiņas šajos noteikumos un nosacījumos

Mēs paturam tiesības ik pa laikam pārskatīt un labot šos Noteikumus un nosacījumus. Uz jums attiecas Noteikumi un nosacījumi, kādi bija spēkā laikā, kad jūs pasūtījāt preces no mums, izņemot gadījumus, kad izmaiņas šajos Noteikumos un nosacījumos ir jāveic saskaņā ar likumdošanas izmaiņām vai valsts institūciju lēmumu, un kuras tad var attiekties uz jūsu jau veiktajiem pasūtījumiem.