(0 item) - €0,00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

Partnerība ar Swarovski

Pateicoties stratēģiskajai partnerībai ar Swarovski, SIA “Silver Dream” ir ieguvusi Swarovski uzņēmuma uzticību un kļuvusi par Ingredientu marķēšanas programmas biedru. Ingredientu marķēšanas programmas ietvaros visas vērtības, kas piemīt Swarovski, tiek nodotas jaunajam juvelierizstrādājumam, kas ir veidots ar Swarovski kristāliem.

Kopš 1895. gada Swarovski vārds ir bijis sinonīms pašiem smalkākajiem kristāliem. Daniels Svarovskis, uzņēmuma dibinātājs, izveidoja filozofiju, kam uzņēmums seko vēl šodien: „Nepārtraukti uzlabot to, kas ir labs.” Pārmaiņas ir 21. gadsimta fenomens, ar ko patērētāji saskaras ik dienu. Izsmalcinātas tehnoloģijas, intensīvs dzīves ritms un pārbagāta izvēle nosaka mūsu dzīves stilu. Patērētāji pieprasa zīmolus, kas palīdz izvēlēties.

Svarovsku ģimene piecās paaudzēs ir auklējusi un kopusi šīs 5 vērtības, kam ir vislielākā nozīme:
• Uzticība un autentiskums
• Mantojums un meistarība
• Radošā identitāte
• Aizraušanās ar detaļām
• Daiļamatniecība

SIA „Silver Dream” produkcija ir marķēta ar Swarovski® zīmogu, kas apstiprina un garantē kristālu izcelsmi un piedāvā SIA „Silver Dream” partneriem dažādas papildu priekšrocības. Lasiet vairāk par citām Ingredientu marķēšanas programmas priekšrocībām šeit.