(0 item) - €0,00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

Swarovski® zīmogs garantē, ka juvelierizstrādājumu ražošanā ir izmantoti tikai oriģinālie kristāli.

Lai nodrošinātu to, ka klienti saņem tikai oriģinālos kristālus, ir izveidota jauna drošības sistēma - Swarovski® zīmogs.


Uzņēmums SIA „Silver Dream” ir pirmais Baltijas valstīs, kas izmanto ekskluzīvo Swarovski iespēju - Swarovski® zīmogu. Pateicoties stratēģiskajai partnerībai ar Swarovski, visa SIA „Silver Dream” produkcija ir marķēta ar Swarovski® zīmogu, apliecinot, ka kristāli ir oriģināli, kas ražoti Swarovski® ražotnē Vatensā, Austrijā. Jūs varat pārbaudīt SIA „Silver Dream” produkciju oficiālajā Swarovski tīmekļa vietnē: www.crystals-from-swarovski.com


„Ja vēlies to labāko, izvēlies oriģinālu!“


100% garantija
Izmantojot jauno drošības sistēmu, Swarovski zīmogs ļauj pircējiem pārbaudīt preces izcelsmi. Unikāls 16 zīmju kods tiek piešķirts katrai precei. Kodu var atrast uz zīmoga birkas, kas tiek piestiprināta visai SIA „Silver Dream” produkcijai. Pircējs, kurš ir iegādājies preci ar Swarovski® zīmogu, var izmantot kodu un pārbaudīt preces autentiskumu.


Augstākā kvalitāte
Kvalitātei ir īpaša nozīme, izvēloties preces ar kristāliem. Ražojot juvelierizstrādājumus, mēs izmantojam oriģinālos Swarovski® kristālus, kas atšķiras ar ārējo izskatu, unikalitāti, ārkārtīgi precīzu slīpējumu, izsmalcinātu spožumu un izturību. Tā kā esam oficiālais Swarovski® partneris, mēs saviem pircējiem piedāvājam izstrādājumus ar kristāliem visdažādākajās krāsās, formās un izmēros, un mēs garantējam, ka izmantojam vienīgi augstākās kvalitātes kristālus mūsu produktiem.