(0 item) - €0,00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

Vairumtirdzniecība

Mēs esam viens no vecākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar sudraba juvelierizstrādājumu importu un vairumtirdzniecību, strādājam šajā jomā kopš 2008. gada. Regulāri apmeklējam lielākās starptautiskās juvelierizstrādājumu izstādes, vairākās no tām piedalāmies un prezentējam savus produktus. Saviem biznesa partneriem varam piedāvāt mūsu pašu sudraba juvelierizstrādājumu produkciju ar Swarovski® kristāliem, kā arī lielu zelta un sudraba ķēdīšu un rokassprādžu sortimentu.

Saviem biznesa klientiem (mazumtirgotājiem) mēs piedāvājam ļoti elastīgu maksājumu sistēmu – pēcapmaksu līdz 4 mēnešiem pēc preču piegādes.

Mēs savus biznesa klientus – juvelierizstrādājumu mazumtirgotājus – uzskatām par mūsu ilgtermiņa partneriem un cenšamies piepildīt visas viņu vēlmes. Mēs jums piedāvāsim ilgtermiņa sadarbību, visu iespējamo mūsu produktu klāstu un ļoti elastīgus partnerības nosacījumus.

Ja jūs esat sudraba un zelta juvelierizstrādājumu mazumtirgotājs un vēlaties pārdot mūsu juvelierizstrādājumus ar Swarovski® kristāliem, lūdzu, reģistrējieties mūsu B2B platformā b2b.silverdream.lv vai sazinieties ar mūsu biznesa klientu departamentu pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +370 607 79991.

Apmeklējiet Silver Dream B2B vairumtirdzniecības platformu šeit: b2b.silverdream.lv